Lv
En

Jānis Gredzens

Jānis ir SIA “Spring Valley” valdes loceklis, pārmaiņu un personāla vadības konsultants, pasniedzējs un mentors. Jānis ir viens no Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta dibinātājiem un aktīviem dalībniekiem. Ilgtspējas indeksā darbojas kā Darba vides sadaļas koordinators un aktīvi iesaistās institūta aktivitātēs.

Kopš 2007. gada darbojas biedrības “Līdere” organizētajās mentoringa programmās. 2012. gadā Jānim piešķirts Latvijas gada mentora tituls. Pārstāvot Spring Valley, viņš ir aktīvs gan Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, gan Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācijas dalībnieks.

Praktiskā vadīšanas pieredze iegūta uzņēmumā Lattelekom kā tehniskajam vadītājam, un vēlāk arvien vairāk iesaistoties personāla vadības jomā. Strādāja dažādās uzņēmuma struktūrvienībās par personāla vadītāju un vēlāk kļuva arī par Lattelecom Mācību centra direktoru.

Profesionālas zināšanas menedžmentā guvis Cable&Wireless koledžā Koventrijā, Lielbritānijā, Nordic Leadership Management programmā Tallinā, kā arī ieguvis konsultanta sertifikātu Eiropas menedžmenta centrā Briselē.

Vadījis konsultāciju un attīstības projektus tādās zināmās organizācijās kā Lattelecom, Latvijas Pasts, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, East Metal, Fazer, Veeseadmed, SAF Tehnika, Inspecta, Troja, TNT Latvia, Dardedze Hologrāfija, Numeri, Valsts ieņēmumu dienests, Lielvārdes novada pašvaldība, Centrālā statistikas pārvalde, BIOR, Ķekavas novada pašvaldība, Lauku atbalsta dienests, Swedbank, Sadales tīkls, Latvijas Universitāte, XTM, LBAS, Gastro centrs, Rīgas valstspilsētas pašvaldība u.c.