Lv
En

Seminārs efektīviem vadītājiem

Sveiciens ražīgajā oktobrī! 

Spring Valley šoruden saviem klientiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem piedāvā apmeklēt izcilības semināru
"Efektīva iekšējā komunikācija - vadītāja instruments mērķu sasniegšanai" 
Esat laipni lūgti 22. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Rija VEF Hotel Brīvības gatvē 199C! 

Semināru vadīs Ieva Veidamane. Ieva ir Iekšējās Komunikācijas un Mārketinga Eksperte. Viņa 10 gadus ir strādājusi starptautiskā uzņēmumā Schneider Electric. Viņas pārziņā ir bijusi gan Somijas un Baltijas Iekšējā komunikācija un mārketings, gan Globālais IT Departaments, gan Industrijas Departaments ar 10 tūkstošiem darbinieku. Viņa ir veidojusi globālas kampaņas un pārmaiņu procesus visa plašā Schneider Electric ietvaros, uzņēmumā ar 140 000 darbiniekiem un 25 miljardu apgrozījumu. Ieva aktīvi iesaistās arī Iekšējās komunikācijas Ekspertu un Entuziastu pulcēšanā Latvijā.

TĒMAS AKTUALITĀTE PĀRIS RINDKOPĀS.. 
 
  Aptuveni 80% no visa sava laika mēs pavadām komunicējot. Darbā mēs runājam par produktiem, risinājumiem, procesiem, par visu, kas nepieciešams, lai bizness augtu un attīstītos. Mūsu sarunu partneri ir klienti, sadarbības partneri, vadītāji un arī darbinieki. Vai zinājāt, ka neskaitāmas aptaujās darbinieki kā vēlamāko iekšējās komunikāciju kanālu min tieši savu vadītāju?

  Uzņēmumi naski tērē tūkstošus un iespaidīgus resursus, lai pārliecinātu klientus par labu viņu produktam vai risinājumam, bet nereti piemirst par to, ka pašu darbinieki var būt visvērtīgākais zīmola vēstnesis. Efektīva un veiksmīga Iekšējā Komunikācija noteikti ir viena no spēcīga līdera pazīmēm un ir vairāki veidi kā komunikāciju nogādāt līdz darbiniekiem tiem saprotamā veidā.

   Iekšējā komunikācijas loma mērķu sasniegšanai sniedzas tālāk par ikdienišķām ziņām intranetā, pasākumiem un masu e-pastiem. Ar mērķtiecīgu iekšējo komunikāciju var panākt gan labāku darbinieku iesaisti, gan biznesa un stratēģisko mērķu sasniegšanu, gan arī pārmaiņu ieviešanu. Iekšējā Komunikācijas loma noteikti būs būtiska tiem, kas vēlas izkopt savu Darba Devēja tēlu.
 
SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR:
- Vadītāju nozīmi un lomu rezultatīvas Iekšējās Komunikācijas izveidē;
- Kādi ir ieguvumi no spēcīgas Iekšējās Komunikācijas;
- Kā veidot dialogu organizācijas iekšienē;
- Mūsdienīgas Iekšējās Komunikācijas piemēri.

SEMINĀRS PAREDZĒTS: 
- Uzņēmumu vai struktūrvienību vadītājiem, lai labāk izprastu, spētu izmantot un reāli pielietotu Iekšējās komunikācijas tehnikas
 

Semināra cena: 90.00 EUR (PVN iekļauts)
Lai pieteiktos semināram, droši raksti uz info@springvalley.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumuv vai organizāciju! 

Uz drīzu tikšanos!