Lv
En

Tiešsaistes mācību seminārs par saziņu digitālā vidē

Spring Valley 2020.gada 3. jūnijā piedāvā tiešsaistes mācību semināru "Saziņa digitālā vidē – kā veidot to veiksmīgāku?"

Norises laiks
: 14.00-17.00
Seminārs noritēs vebināra formātā 180 minūtes. Tajā ir ievērots princips, ka teorija, praktiska darbošanās un diskusijas ir līdzvērtīgā sadalījumā.

Semināru vadīs pasniedzēja Ieva Veidemane. Ieva ir Iekšējās Komunikācijas un Mārketinga Eksperts, kas palīdz uzņēmumiem un vadītājiem komunicēt labāk. Ievas profesionālā karjera cieši saistīta ar biznesa vidi, 10 gadus strādājot starptautiskā kompānijā Schneider Electric. Viņas pārziņā ir bijusi Darbinieku komunikācijas izveide vairākiem tūkstošiem uzņēmuma darbiniekiem no satura stratēģijas līdz izpildei. 2020. gadā plānots iegūt MBA grādu Rīgas Biznesa skolā, kā arī profesionālo grādu Lietotāju pieredzē un dizainā Glāzgovas Kaledonijas universitātē.
    
TĒMAS AKTUALITĀTE PĀRIS RINDKOPĀS...
   Piekritīsiet, ka lielu daļu saziņas šobrīd veicam digitālā vidē kā komunikācijas kanālus, izmantojot e-pastus, sociālos medijus, dažādus blogus un portālus. Saziņa digitālā vidē kļuvusi vēl aktuālāka pēc pēdējā brīža notikumiem, kaut arī Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka 2019. gadā 83% Latvijas iedzīvotāju aktīvi lietoja e-pastu un 75% sociālos medijus. 
   Protams, cik lietotāju, tik dažāda veidojas komunikācija, jo reizē ar informācijas nodošanu, apzināti vai neapzināti sniedzam informāciju par savām vērtībām un uzskatiem. Tāpat atšķirsies ziņas rakstīšana un lasīšana datorā vai telefonā.  Seminārs “Saziņa digitālā vidē” paredzēts, lai analizētu un paskatītos no malas uz digitālo komunikāciju un lai saņemtu padomus un “receptes” veiksmīgākai saziņai, balstoties uz kvalitatīviem un kvantitatīviem pētījumiem par digitālo vidi.
 
SEMINĀRĀ APSKATĪSIM:
- Saziņas digitālā vidē pamatprincipi
- Mentālie modeļi jeb kā lietotāji uztver informāciju
- Rakstība digitālā vidē
- E-pastu saziņa

SEMINĀRA MĒRĶAUDITORIJA:
-  speciālisti un vadītāji, kuriem bieži jākomunicē digitālā vidē. 
 
Par dalību seminārā tā dalībniekam nosūtīsim sertifikātu.
Grupas tiek komplektētas līdz 15 cilvēkiem. 
Semināra cena vienam dalībniekam: 75Eur+PVN 

Piesakies mācību kursiem:

* Obligātie lauki
Pieteikties
Aizpildiet obligātos laukus!